Daugiau informacijos

Projektavimas

Mūsų požiūris

Visada sakome, kad šiuolaikiškas pastatas – lyg gyvas organizmas, kuriame skirtingos sistemos dera tarpusavyje ir veikia kartu, užtikrindamos komfortą, efektyvų energijos naudojimą, visos sistemos stabilumą ir svarbiausia – investicijų atsiperkamumą.

Iš vienų rankų

Mūsų pranašumas yra tai, kad iš vienų rankų galime pasiūlyti visų elektrotechnikos, automatizacijos ir silpnų srovių sistemų projektavimą nuo konceptualios stadijos iki darbo projekto, žvelgdami per energetinio efektyvumo prizmę, bei užtikrindami  sistemų integralumą.  Visų dalių inžinieriai dirba šalia, betarpiškai bendrauja ir derina sprendimus, todėl mes išvengiame informacijos pasidalinimo klaidų, o darbai vyksta žymiai sparčiau ir kokybiškiau.

Visi etapai

Rengiame visus projekto etapus, projektuojame BIM aplinkoje, modeliuojame apšvietimą, įgarsinimą, saulės jėgaines, atliekame viso elektros tinklo simuliacijas. Konsultuojame, atliekame esamų sistemų bei parengtų projektų techninį auditą, sprendimų optimizavimą, rengiame koncepcijas ir projektavimo standartus.

Galime daugiau

Bendradarbiaudami su komercijos skyriumi galime dar koncepcijos stadijoje pateikti vieno ar kito sprendimo įrengimo kainą ir atsiperkamumo analizę. Prieš pradėdami projektuoti galime apsibrėžti numatytą rangos darbų biudžetą ir pasirūpinti, kad mūsų parengti projektai neviršytų turimo biudžeto.